צרו קשר
ּ

פתרונות הסקה

בימינו ישנם פתרונות הסקה מתקדמות מעבר. בניגוד לעבר, המערכות המודרניות מאפשרות לשלוט על הטמפרטורה בכל חדר בנפרד ובכך לחסוך משמעותית בצריכת החשמל ובכך בהוזלה משמעותית של הוצאות משק הבית. המערכות החדשות הן תת רצפתיות, מבוססות חשמל וידידותיות לסביבה, שלא כמו אלו הישנות הנשענות על נפט, סולר ובנזין אשר היו ממוקמות במיקום מרכזי אחד. במאמר זה נעמוד בקצרה על הדרך בה מערכות אלו עובדות וניתן כמה עצות מועילות לכם הצרכנים.

פתרונות הסקה לחורף נעים יותר

מערכות הסקה מהדור הישן. אותן מערכות חיממו מים באמצעות צובר אשר בו אוחסן חומר הבערה המים עברו דרך צינורות לרדיאטורים ואלו חיממו את האוויר בחלל המרכזי של החדר. במערכות מסוג זה לא ניתן היה לשלוט בטמפרטורה בחללים שונים ולא ניתן היה לווסת את המערכת אלא שכולה תפעל. בנוסף חומרי הבערה במגמת התייקרות מתמדת וההוצאה עליהם מדי שנה מסתכמת בסכומים לא מבוטלים של כספים.
מלבד בזבוז האנרגיה אשר גרם להוצאות כבדות, חומרי הבערה שאוחסנו בצובר היוו סכנה בריאותית ופגעו קשות בזיהום האוויר. אל ישנם פתרונות הסקה מודרניים ומתקדמים.

הדור הבא של מערכות ההסקה

בעבר הלא רחוק מערכות חימום תת רצפתי היו משנתם של העשירים בלבד. אולם היום ניתן לרכושם במחירים נוחים לכול כיס. יותר ויותר אנשים מתקדמים למערכות אלו, הן בבתים פרטיים והן בעסקים.

חימום תת רצפתי למעשה הוא מערכת הפועלת על חשמל בניגוד למצבורי גז או חומרי תבערה. לשם הפקת חום. שטיחי חשמל תחת הרצפה מפיקים חום ובכך מאשרים לשלוט על הטמפרטורה בחדרים השונים. הנתון האחרון מעניק למערכת יתרון הייעול האנרגיה וחיסכון של עד 70% מעלויות התפעול וההוצאות הכספיות. כמו כן המערכת בטיחותית בכך שהיא מותקנת תחת הרצפה וזאת מחממת את אוויר החדר, כך שאין מגע ישיר בינינו לבין גופי החימום.

תנו למומחים לחמם אתכם

אנחנו בחברת Conditioning solution מתמחים בתחום פתרונות הסקה כבר למעלה מ-36 שנים. מאחורינו פרויקטים כגון מלון קרלטון בתל אביב, תחנות הרכבת באשקלון ובירושלים, מרכזים קהילתיים ועוד. פנו אלינו עוד היום ונדאג שהחורף הבא שלכם יהיה נעים וחסכוני במיוחד.

 

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ