צרו קשר
ּ

פתרונות אוורור

תכנון פתרונות אוורור נכונים ומועילים במבנים גדולים חשובה מאין כמותה ויש לבצעו עוד לפני תהליך תחילת הבניה.. כשאנו מדברים על מבנים גדולים, אנו מדברים על סדר גודל של בתי מלון, קניונים, מרכזים קהילתיים וכדומה. מכאן נובע שלעבודה כה מורכבת אנו נשתמש באנשי מקצוע בעלי ניסיון רב וידע בפרויקטים שכאלו. תכנון לא נכון יכול לעלות ביוקר, תרתי משמע. 38% מצריכת האנרגיה של מבנים שכאלו מנוצלת על ידי מערכות המיזוג מה שיוביל להוצאות חשמל גבוהות בעשרות מונים. כמו כן, תכנון לקוי וגילויו רק בדיעבד יצריך שבירת קירות מחדש ועבודה רבה ומורכבת.

מה שנברר בתהליך תכנון פתרונות אוויר

בכדי להתאים פתרונות אוורור למבנה שעליו נעבוד אנו נשאל לפני את השאלות הבאות:

  • כמובן, בראש ובראשונה, מה יהיה גודלו?
  • כמה אנשים יאכלסו אותו?
  • לשם איזו מטרה הוא ישמש? מפעל תעשייתי/בית חולים/קניון וכדומה. ומה סוג העבודה אשר תתבצע בו?
  • מהי רמת הבידוד אשר המבנה יצריך.

כל אלו יבחנו ובהתאם יתחיל תהליך התכנון. התכנון יתבצע על ידי מהנדסים, הנדסאים וטכנאי מיזוג אוויר עם ניסיון רב ועבר של פרויקטים שהם עבדו עליהם. בנוסף, האחרונים גם לרוב יתכננו את מערכות האוורור פינוי העשן סינון האוויר ועוד…

סוגים שונים של פתרונות אוורור

אין מבנה אחד הדומה למשנהו ולכן אנו נתאים את מערכת האוורור למקום בהתאמה אישית, לפניכם כמה פתרונות שבהם נוכל להשתמש:

צ'ילרים: הצ'ילרים הינם מערכות מבוססות גז דחוס אשר מקרר מים ונוצרת זרימה שלהם וקירור האוויר בצינורות טמפרטורות נמוכות.

מאווררים תעשייתיים: אינם לוקחים חלק בתהליך תכנון מערכות המיזוג ושלא כמו מזגנים המוציאים אוויר סינטטי מאווררים תעשייתיים מפיקים משב רוח טבעי. בדרך כלל נמצא אותם באולמות אירועים, בתי קפה, מסעדות וכדומה.

מזגנים ניידים: בחירתן של חברות רבות הם המזגנים הניידים. יתרונותיהם בניגוד למערכות המיזוג הסטטיות הם שניתן להעבירם ממקום למקום ללא בעיה, מנקזים אותם ידנית והם קלים מאד לתפעול.

מצננים: גם את אלו ניתן יהיה להעביר ממקום אחד למשנהו. המצננים מתאימים בעיקר למפעלים תעשייתיים ומחסנים. הם חסכוניים בצריכת אנרגיה ומתוך כך חסכוניים בהוצאות החשמל. הדור החדש של המצננים מגיע עם מערכת קירור מבוססת קרח יבש.

לתכנן ולבצע בראש שקט

חברת Conditioning solution בעלת ותק של מעל 36 שנים בתכנון מערכות מיזוג אויר תעשייתי, מערכות מיזוג ואוורור במתקנים ציבוריים ותכנון מערכות אוורור ופינוי עשן. מאחורינו פרויקטים רבים ביניהם בניית בתי מלון, תחנות רכבת, בתי ספר ועוד. פנו אלינו ונשמח לתת לכם יעוץ ופרטים נוספים.

 

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ