צרו קשר
ּ

מערכות סינון אוויר

בכל פרויקט בניה מאז 2010 ישנה חובה להתקין מערכות סינון אוויר בממ"דים. אך הן משמשות גם במפעלים, מסעדות, מחסנים וכל מקום בו נדרש סינון חלקיקים מזיקים מן האוויר ונידוף של ריחות מזיקים. סינון האוויר קריטי גם לבריאות העובדים במקום וגם לבריאותם של הלקוחות והדבר הראשון שחייב להיות מן היום הראשון הן מערכות כאלו. לתכנון והתקנת המערכות נדרשים ידע רב וניסיון של שנים, על אחת כמה וכמה כשמדובר בבריאות הציבור.

למה מיועדות מערכות סינון אוויר

בארבעה מקרים עיקריים נזדקק שיהיו במקום מערכות סינון אוויר:

  • בפעלים תעשייתיים אשר המצריכים אידוי כימיקלים הנפלטים לאוויר כתוצאה משימוש בחומרים כגון, צבע, חומצות, דבק, חומרי ניקוי ועוד…
  • במסעדות, באידוי אדי השמן מהמטבח.
  • במפעלים אשר בהם יש צור בהחלפת אוויר חם באוויר קר על מנת לצנן, פעילות תנורים, מתקני קיטור ומכונות מסוגים שונים.
  • כאשר נרצה לשאוב עשן מחללים סגורים כגון עשן של מעשנות מזון ועשן סיגריות ממ"דים, חניונים תת קרקעיים, מסעדות ועוד…

לא רשות – אלא חובה!

בשנים האחרונות הוחמרו תקנות הבטיחות והדרישות בהתאם. ההנחיות של מכון התקנים ופיקוד העורף מחייבות קבלני בניין בהתקנת מערכות סינון אוויר במרחבים המוגנים על מנת לקבל אשרת מגורים (טופס 4). על כן, אנשים הנכנסים לדירות חדשות ויזמים למבנים חדשים נהנים ממערכות חדשות אשר הותקנו מראש. אולם, ישנם גם המבנים אשר נבנו לפני שנים בהם בעלי הנכס מחויבים בעצמם בהתקנת המערכות ועריכת הבדיקות הנדרשות.

יתרונות המערכת לאנשים פרטיים

אם כן, כאמור בבתים ישנים אשר נבנו לפני התקנות המחייבות אשר אין להם מערכות סינון אוויר חובת ההתקנה היא על בעלי הדירה, אך מדובר בבריאות וזה כמובן הדבר החשוב ביותר.
לצערנו בארצנו היפה למודת המלחמות המון אנשים מוצאים את עצמם שעות ולפעמים ימים בממ"דים. מערכות טובות ישמרו לפרק זמן של עד שבועיים על אוויר הממ"ד. כמו כן, מערכות אלו יגנו במקרים של מתקפת אב"כ.

הבריאות שלכם היא האחריות שלנו

חברת conditioning solution בייסודה וניהולה של אנטון צנציפר, מהנדס מכונות ומיזוג אוויר הינה בעלת רקע של 36 שנות ניסיון ומאות פרויקטים. בחברה מועסקים אנשי מקצוע מן השורה הראשונה עם דגש על מקצועיותם, ניסיונם ואיכותם. כשמדובר בבריאותכם ובריאות יקיריכם, אל תהססו ופנו אלינו על מנת שנדאג שהאוויר שתנשמו יהיה צח ובריא.

 

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ